Masáže

Popis lázeňských procedur hotelu Belvedere

Nabízíme Vám širokou škálu léčebných i relaxačních masáží. Vychutnejte si například voňavou aroma masáž celého těla či uvolňující masáž lávovými kameny.

Podvodní masáž
Masáž se provádí ve vodním prostředí. Spojuje se v ní účinek celkové tepelné koupele a masáže. Zajišťuje svalové uvolnění, prokrvení kůže a podkoží, stimulaci lymfatického systému, zlepšení kloubní pohyblivosti a zároveň zmírnění bolesti pohybového systému.

Klasická masáž celková (záda, šíje, nohy, ruce)
Odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Tato procedura se uplatňuje zejména při onemocnění pohybového aparátu (např. k utišení bolesti), je doplňkem léčby tam, kde je nutné uvolnit ztuhlé svaly, ošetřit bolestivé kontraktury. Má celkový relaxační efekt pro organismus.

Reflexní masáž plosky nohy
Léčebná metoda, která stlačením nebo hlazením reflexních bodů pomáhá v léčbě některých nemocí a také preventivně působí proti jejich propuknutí. Reflexologie je postavena na skutečnosti, že tělem proudí energie po drahách, tzv. meridiánech, které se mohou vlivem špatných podmínek zablokovat, což má za následek nemoc, nebo zdravotní potíž. Reflexní masáže plosek nohou dovedou tuto energii opět uvolnit a navodit v těle ztracenou rovnováhu.

Klasická masáž částečná
Provádí ji vyškolený zdravotník - masér, který využívá speciálních hmatů k ovlivnění trofiky kůže, podkoží, svalů. Ovlivňuje svalový tonus, ve smyslu snížení i zvýšení, přispívá k vstřebávání otoků, podporuje metabolismus, porušuje tkáňové srůsty. Má jak relaxační účinky místní, tak i celkové. K jejímu provádění se používají masážní krémy či masážní oleje. Účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu, trofiky a oběhu v tkáních masírované oblasti. Jedná se o příjemnou metodu s výrazným psychoterapeutickým účinkem.

Lymfatická masáž manuální (dolní a horní končetiny)
Lékařsky ověřená a v medicíně používaná procedura. Lymfatická masáž je jemná masážní technika, při které je možné aktivovat lymfu a tím dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Je účinná např. při regeneraci a detoxikaci organismu, zmírňuje otoky rukou a nohou, při pocitu těžkých nohou, zlepšuje otoky po operacích, upravuje žilní nedostatečnost, odstraňuje celulitidu..

Lymfatická masáž manuální - obličej
Pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev. Obličejová lymfatická drenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging.

Může vás také zajímat...
Lázeňské procedury

Náš zkušený personál doporučí to pravé ze stále se rozrůstající nabídky terapií a sestaví individuální program, včetně pitné kúry, dle…

Koupele

Vyberte si z široké nabídky léčebných, relaxačních a zkrášlujících koupelí. Uvolněte svoji mysl a vychutnejte si jedinečný požitek z uvolňující…

Relax

Wellness je životní styl, který působí jako prevence proti negativním vlivům dnešní doby na lidské zdraví. Cílem tohoto oboru je…

Ceník procedur

Zde naleznete ceník všech dostupných procedur, které je možné také doobjednávat jednotlivě.